WD-40 specialist motorbike break cleaner

Najtrudniejszą rzeczą w teście produktu WD-40 specialist motorbike break cleaner jest pokazanie działania tego preparatu, czego nie da się zobaczyć gołym okiem.Sporadycznie miałem problemy, że lekko piszczał mi przedni hamulec. Chciałem coś z tym zrobić, a ponieważ na preparacie było napisane, że jego działaniem jest między innymi „usuwanie” piszczenia, postanowiłem to sprawdzić. Zgodnie z instrukcją spryskałem tarcze hamulcowe i klocki, później przetarłem tarcze.

Do tej pory przejechałem jakieś 150 km po użyciu tego specyfiku i jak na razie jestem zadowolony. Tak jak pisałem wcześniej, piszczenie było sporadyczne, więc przynajmniej na tę chwilę nie mogę w 100% potwierdzić, że preparat działa idealnie, ale jestem dobrej myśli. Póki co wszystko jest w porządku.

0 19

Dawid Baruch
Dawid Baruch

websitefacebook

Z zawodu jestem informatykiem. Na co dzień zajmuję się programowaniem w języku PHP oraz rozwijaniu aplikacji dla IP.Board. Prowadzę forum internetowe z polskim wsparciem IP.Board dostępne pod adresem www.ipsbeyond.pl. Jestem także pasjonatem motocykli oraz fotografii. Znaleźć mnie możesz na serwisach społecznościowych takich jak Facebook, GoldenLine, Google+, Linkedin, Twitter.