MotoMikołaje Kraków 2015

W minioną niedzielę 6-go Grudnia 2015 już po raz 10 odbyła się Krakowska edycja MotoMikołajów. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć, dlatego zapraszamy na relację z tego wydarzenia.

Ładna pogoda sprzyjała akcji w związku z czym pojawiło się sporo motocykli (około 750). Ludzi na Krakowskim rynku też było dość sporo. Spędziliśmy co prawda nie za dużo czasu na MotoMikołajach, bo trzeba było iść dać obiad Kajtusiowi, ale czas, który spędziliśmy na rynku pozwolił na zrobienie kilkudziesięciu zdjęć oraz nakręcenie filmiku. Zdjęcia możecie znaleźć w galerii: MotoMikołaje Kraków 2015.

Film z wydarzenia dodam jak tylko zostanie obrobiony.

2 51

Dawid Baruch
Dawid Baruch

websitefacebook

Z zawodu jestem informatykiem. Na co dzień zajmuję się programowaniem w języku PHP oraz rozwijaniu aplikacji dla IP.Board. Prowadzę forum internetowe z polskim wsparciem IP.Board dostępne pod adresem www.ipsbeyond.pl. Jestem także pasjonatem motocykli oraz fotografii. Znaleźć mnie możesz na serwisach społecznościowych takich jak Facebook, GoldenLine, Google+, Linkedin, Twitter.

  • lagunaseca

    Pokaźna galeria, oby częściej takie akcje. Najbardziej przykuwa uwagę motor zapakowany w prezent z choinka na bagażniku 😉
    Pozdrawiam!