Katanka

Film przyszedł w czwartek 17 września. Od tego czasu co prawda minęła chwila czasu, ale dzięki temu mogłem lepiej przemyśleć co napisać o filmie.Pierwszą niespodzianką było to, że film trwa niecałe 30minut. Nie wiem czemu, ale cały czas myślałem, że film będzie trwał jakąś godzinę. Drugim zaskoczeniem (choć przy polskich produkcjach to normalka) był dźwięk. Ogólnie dość słabo słychać co mówią poszczególne postacie, ale za to inne efekty są dużo głośniejsze. Jakość filmu też mogłaby być odrobinę lepsza. Nie jestem co prawda nie wiadomo jakim fanem technologi HD, ale jeśli film trwa tylko 30min, to na płycie DVD można było zmieścić materiał w lepszej jakości.

Ale wracając do filmu. Historia Moniki jest ciekawie opowiedziana. Sam film nie nudzi widza tak jak niektóre filmy dokumentalne. Po obejrzeniu filmu jednak mam pewien niedosyt, gdyż zakończenie filmu jest trochę jak niedokończona historia.

Katanka

0 43

Dawid Baruch
Dawid Baruch

websitefacebook

Z zawodu jestem informatykiem. Na co dzień zajmuję się programowaniem w języku PHP oraz rozwijaniu aplikacji dla IP.Board. Prowadzę forum internetowe z polskim wsparciem IP.Board dostępne pod adresem www.ipsbeyond.pl. Jestem także pasjonatem motocykli oraz fotografii. Znaleźć mnie możesz na serwisach społecznościowych takich jak Facebook, GoldenLine, Google+, Linkedin, Twitter.